All articles about целина

Бял боб

Бял постен боб – бял боб, пащърнак, моркови, целина, сушени червени чушки, сушени домати, зехтин, сол, подправки. 😉 оцветяването е … More Бял боб

Супа от тиква спагети

Тиква крем супа – тиква спагети, целина, моркови, лилави картофи, сурови тиквени семки, масло, зехтин, сол, вода.